Twitter Instagram Facebook Youtube

Power Cup asiakaspalvelu

Valimotie 10, 00380 Helsinki
Sähköposti: powercup@lentopalloliitto.fi
Puhelin: 044 518 2840 (arkipäivisin klo 8-16)

Yhteystiedot

Päivi Harri, tapahtumapäällikkö
paivi.harri@lentopalloliitto.fi
046 812 9008
- Tapahtuman johto, hankinnat, sidosryhmät ja talous

Katri Hoffmann, tapahtumasihteeri
katri.hoffmann@lentopalloliitto.fi
044 569 8324
- Asiakaspalvelu, ilmoittautuminen, kisapassi-ja joukkuemaksut

Jari Lankinen, kilpailupäällikkö
jari.lankinen@lentopalloliitto.fi
040 131 2454
- Power Cupin säännöt ja sarjamääräykset, juryn päällikkö

Kaisu Polso, tulospalvelupäällikkö
kaisu.polso@lentopalloliitto.fi
040 091 0327
- Power Cupin otteluohjelmat ja tulospalvelu

Kimmo Nurminen, tiedotuspäällikkö
kimmo.nurminen@lentopalloliitto.fi
044 595 8565
- Mediayhteydet

Minna Rastivo, markkinointisuunnittelija
minna.rastivo@lentopalloliitto.fi
050 453 4058
- Markkinointi ja mainonta

Niina Pirskanen, paikallispäällikkö
niina.pirskanen@puijowolley.fi
050 306 6889
- Paikallistoiminnot, Kuopion kaupunki, talkooväki

Kumppaneiden bannerit

Pääyhteistyökumppanit

LähiTapiola Kuopion kaupunki

Tilaa uutiskirje

Uutiskirjeemme ilmestyy sähköpostiisi kerran kuussa. Sen tilaus on maksutonta, ja voit perua sen koska tahansa.

Tilaa