Maailman suurin junnulentisturnaus 6.-9.6.2019

Twitter Instagram Facebook Youtube

Otteluohjelmat julkaistu - päivitys 4.6. klo 10:05

27.05.2015

Tarkista omasi kuitenkin vielä myöhemminkin

Otteluohjelmat löytyvät tulospalvelusta.

Pääset

  • lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa (esim A1)
  • joukkueen omiin otteluihin ja tuomarivuoroihin klikkaamalla lohkonäkymässä joukkueen nimeä
  • lohkokaavioon sivun alalaidasta
  • sarjan koko ohjelmaan 'Kaikki ottelut'-painikkeesta

Ohjelmiin voidaan joutua tekemään vielä muutoksia mahdollisten sarjavaihdosten ja/tai luopumisten vuoksi, joten tarkista omasi vielä myöhemminkin. Yhteenvetoa tehtyihin muutoksiin päivitetään tälle sivulle, joten pikatarkistuksen voi tehdä tästä. Mahdollisista päällekkäisyydestä ohjelmissa (kaksi peliä tai peli ja tuomarivuoro samalla aikaa, tms.) voi ilmoittaa tulospalvelupäällikölle. N22-C-sarjoissa on suurin osa tuomarivuoroista tuplavuoroja, jotta joukkueille jäisi siten enemmän yhteistä vapaa-aikaa.

Tutustuthan myös pelijärjestelmiin, niissä kerrotaan se, miten sarja etenee alkulohkojen jälkeen. Mm. D- ja E-tyttöjen Tsemppisarjassa pelataan lauantai-iltana vielä puolivälierät, joten jos joukkueesi on niissä sarjoissa, muistakaa jäädä pelaamaan jatkolohkojen jälkeen myös nuo pelit. Joissakin sarjoista pelataan osa sijoitusotteluista yksinkertaisena sarjana launtaina ja sunnuntaina.

Korjauksia

Muutokset merkitty punaisella

Tuomarin vaihto naapurikentän kanssa merkitty sinisellä, aika sama (vaihto tehty, jos jommalla kummalla kentällä pelaavan ja tuomaroivan joukkueen seura on ollut sama)

OrPo Mansikat

OrPo Mansikat

OrPo Mansikat

OrPo Mansikat

OrPo Mansikat

Sarja

Lohko

ott.
nro
koti-
joukkue
vieras-
joukkue
tuomari

uusi tuomari pvm

klo

uusi
klo
kenttä

uusi
kenttä
korjattu

TE D1 2224 AK-Lento-
tähdet

Kataja
Ilvekset

NJ
Syklonit
5.6. 14 16 51 56 27.5. klo 21:40
TF A1 2708 Loimu
Oranssit
Jankko
Puolukat
Mbm 5.6. 15 16 18 13 27.5. klo 21:00
DT C2, D1 218 Sk Duo YlöR II YlöR Kurikka 1 4.6. 14 116 27.5. klo 21:50
DT D2 217 PyU D1 LaihLu
Laatumimmit
YlöR 4.6. 15 27.5. klo 21:50
DP A2, A1 429 LeJy Kataja Tervaportti Kataja Tervaportti Roima 5.6. 16:00 148 28.5. klo 7:15
DP B3 483 Kuohu KauWi Kuohu Puma Hanni 5.6. 10:00 153 28.5.klo 7:25
TCT D3 7603 LaSu KorPy HaHe Ellut Ko-Isku 5.6. 13:00 10:00 236 28.5. klo 13:00
TCT D3 7607 NarPa LaSu HaHe Ellut 5.6. 15:00 13:00 236 28.5. klo 13:00
TCT D3 7609 LaSu KaPo KoIsku HaHe Ellut 5.6. 10:00 15:00 236 28.5. klo 13:00
TE B2 2131 LaihLu Pantersit Ko-Isku LaihLu Pantersit YlöR 4.6. 12:30 41 28.5. klo 18:30
PE B3, B4 749 LeJy LeVi KempeLe 2 LaihLu Teräkset 4.6. 15:30 13:30 82 83 29.5. klo 7:30
PE B3, B4 750 IF SV Leopardit OsVa Kerminen LaihLu Teräkset KempeLe 2 4.6. 13:30 15:30 83 82 29.5. klo 7:30
PET B1 719 NaPa Kiisto Pantterit Kiisto Gepardit JoLePa 5.6. 11.00 14.00 84 29.5. klo 8.20
PET B1 720 Pori Lentis KoKa Kiisto Pantterit AK Hurjat 5.6. 11.00 14.00 85 29.5. klo 8.20
PET B1 722 KoKa NaPa Hurjat Kiisto Gepardit 5.6. 14.00 11.00 85 29.5. klo 8.20
PET B1 727 Kiisto Pantterit LaihLu Titaanit JoLePa SäKU Kingit 5.6. 14.00 11.00 74 29.5. klo 8.20
PET A3 668 AK Häjyt Iisalmen Visa AitRi Rudus Tiikerit Late 4.6. 17.00 77 29.5. klo 8.20
PET A4 683 JyLe RaIsku IF SV Gepardit LaihLu valkoinen 4.6. 17.00 78 29.5. klo 8.20
CP A, C 332 337 Sampo
LaihLu Jebout
Jankko
Rakvere
Arsi Loimu 1 5.6. 11:00 246
245
31.5. klo 17:45
CP A, C 335
336
Jankko
KeiKa
Loimu 2
Sampo
Loimu 1 Arsi 5.6. 16:00 245
246
31.5. klo 17:45
CP A, C 355
356
KempeLe
Arsi
NJ-01Paide VK Jankko Loimu 2 4.6. 15:30 245246 31.5. klo 17:45
CP A, C 361
362
NJ-01
KempeLe
Paide VK
Loimu 1
Loimu 2 Jankko 5.6. 15:00 245
246
31.5. klo 17:45
TCT A1 1666 BV Shine EuRa Haastajat EuRa D002 SalVi White 5.6. 13:00 220 31.5. klo 19:45
TCT A1 1665 LP-K Lentis -88 SalVi White EuRa D002 5.6. 13:00 221 31.5. klo 19:45
TCT A3 1693 Särkät Volley LeVi Kiva LaihLu C2 5.6. 10:00 223 31.5. klo 19:45
TCT A3 1694 Kajo LaihLu C1 LaihLu C2 Kiva 5.6. 10:00 224 31.5. klo 19:45
TCT A3 1699 Kajo LeVi ÄhtU LaihLu C2 5.6. 15:00 223 31.5. klo 19:45
TCT A3 1700 SuPs LaihLu C1 LaihLu C2 ÄhtU 5.6. 15:00 224 31.5. klo 19:45
TD A3 193 LaihLu Nosturit EsLe ESLe DT Chilit YlöR 4.6. 15:30 120 31.5. klo 21:00
TD A1 145 PuWo 2 KempeLe PuWo 3 NJ Blue 5.6. 13:00 108  31.5. klo 21:00
TD A1 146 LeKi Lähte NJ Blue PuWo 3 5.6. 13:00 109 31.5. klo 21:00
TD B3 157 YlöR EsLe DT Chilit EsLe DT Kingit Kärpät 5.6. 14:00 120 31.5. klo 21:00
TD B3 158 SeLe 2 NJ 1 Kärpät EsLe DT Kingit 5.6. 14:00 121 31.5. klo 21:00
TDT A1 4759 VaLePa Legacy 3 Ko-Isku VaLePa Legacy 2 Pau DT Punainen 5.6. 10:00 124 31.5. klo 21:00
TDT A1 4760 Ju Tiikerit Kurikka 2 Pau DT Punainen VaLePa Legacy 2 5.6. 10:00 125 31.5. klo 21:00
TDT B1 1952 Raahe Power D1 LaihLu Passarit LaihLu Dreamteam Koiviston Isku 2 5.6. 15:00 131 31.5. klo 21:00
TDT B1 1951 KoVe Iisalmen Visa Koiviston Isku 2 LaihLu Dreamteam 5.6. 15:00 130 31.5. klo 21:00
TDT B3 7616 HaHu VaLePa Legacy 1 VaLePa Legacy 4 Joen Juju 5.6. 14:00 134 31.5. klo 21:00
TDT B3 1918 Lentis 88 LuoWo 1 Joen Juju VaLePa Legacy 4 5.6. 14:00 133 31.5. klo 21:00
PD A1 436 LiVo Sudet AKDp AKDp Roima 5.6. 9:00 149 31.5. klo 21:20
PD

A1

444 VaLePa Focus KempeLe VaLePa Fiesta LeJy 5.6. 13:00 148 31.5. klo 21:20
PD A2 464 Roima NJ 02 Pantterit LeJy VaLePa Fiesta 5.6. 13:00 149 31.5. klo 21:20
PD B3 483 Kuohu DP KauWi Kuohu DP RV DP 5.6. 10:00 153 1.6. klo 7:45
PDT B1 3255 Puma Vallin Kiisto 2 Konguta JyLe 2 5.6. 13:00 159 1.6. klo 7:45
PDT B1 3256 Pori Lentis Poni JyLe 1 JyLe 2 Konguta 5.6. 13:00 160 1.6. klo 7:45
PE B1 797 NJ C VanLe Ev/e VaLePa Mondeo 4.6. 15:30 70 1.6. klo 8:00
PE B1 798 VaLePa Mustang Paide VaLePa Mondeo Ev/e 4.6. 15:30 71 1.6. klo 8:00
PE B3 830 JyLe KaPo Leijonat Jyle 2 Puma White Sharks 4.6. 12:30 73 1.6. klo 8:00
PE B3 832 Salpis KempeLe Puma White Sharks Jyle 2 4.6. 12:30 75 1.6. klo 8:00
PE B2 848 JaJa JyLe 2 JyLe VaLePa Kuga 4.6. 15:30 73 1.6. klo 8:00
PE B2 849 Kataja Titaanit MBM VaLePa Kuga JyLe 4.6. 15:30 74 1.6. klo 8:00
PE B3 842 JyLe VaLePa Kuga JyLe 2 JaJa 5.6. 14:00 72 1.6. klo 8:00
PE B3 844 KempeLe KaPo Leijonat JaJa JyLe 2 5.6. 14:00 70 1.6. klo 8:00
PE B2 854 Puma White Sharks JyLe 2 JyLe VaLePa Kuga 5.6. 13:00 72 1.6. klo 8:00
PE B2 855 KuLePa MBM VaLePa Kuga JyLe 5.6. 13:00 71 1.6. klo 8:00
PE B1 806 VanLe Paide EV/e NJ B 5.6. 15:00 73 1.6. klo 8:00
PE B1 807 NJ C NaPa NJ B EV/e 5.6. 15:00 74 1.6. klo 8:00
TD D1 218 NJ 2 WoVo Timantit YlöR II Jõhvi 4.6. 13:30 116 1.6. klo 21:00
TD C2 206 PyU/D1 LaihLu Laatumimmit YlöR II 4.6. 14:30 115 1.6. klo 21:00
TD C2 209 LTU Möröt PyU/D1 KPonsi 5.6. 9:00 115 1.6. klo 21:00
TE D1 2206 AK Pirtelöt NJ-Syklonit AK Lentotähdet Kataja Ilvekset 4.6. 13:30 48 1.6. klo 21:20
TE D1 2205 Passarit RV Eam Kataja Ilvekset AK Lentotähdet 4.6. 13:30 47 1.6. klo 21:20
TE D1 2210 Passarit AK Pirtelöt AK Lentotähdet MBM 5.6. 10:00 48 1.6. klo 21:20
TE D1 2209 PaU ET Musta NJ-Syklonit MBM AK Lentotähdet 5.6. 10:00 47 1.6. klo 21:20
TE D2 2253 JaJa WoVo 1 IceStars WoVo Rock Ajo 1 5.6. 10:00 50 1.6. klo 21:20
TE D2 2252 Jujut Salpis Rock Ajo 1 WoVo Rock 5.6. 10:00 49 1.6. klo 21:20
TE D3 2241 WoVo E Rock NJ-Komeetat WoVo E1 IceStars JaJa 1 5.6. 11:00 50 1.6. klo 21:20
TE D3 2246 Ajo 1 VU Tigrut JaJa 1 WoVo E1 IceStars 5.6. 11:00 49 1.6. klo 21:20
PF B1 614 VaLePa S-Max 2 NJ Supermanit VaLePa S-Max 1 LeJy Vihreät 4.6. 13:30 15 1.6. klo 21:35
PF B1 613 PaU FPrime MBM LeJy Vihreät VaLePa S-Max 1 4.6. 13:30 14 1.6. klo 21:35
PF B2 656 KorPy Kotkat Kiisto Mustat Kiisto Keltaiset

JSP-JyLe

4.6. 15:30 17 1.6. klo 21:35
PF B2 655 LeJy Oranssit AA-Keltainen JSP-JyLe Kiisto Keltaiset 4.6. 15:30 16 1.6. klo 21:35
PF A2 593 Jankko Iskut PuMa F-Team Jankko Hurrikaanit AA Sininen 5.6. 11:00 14 1.6. klo 21:35
PF A2 592 FC-57 Jalas Tähdet AA Sininen Jankko Hurrikaanit 5.6. 11:00 13 1.6. klo 21:35
PF A3 631 VaLePa S-Max 1 LeJy Vihreät VaLePa S-Max 2 MBM 5.6. 9:00 18 1.6. klo 21:35
PF A3 630 Mäntsälän Urheilijat Pori Lentis MBM VaLePa S-Max 2 5.6. 9:00 17 1.6. klo 21:35
SF A 6169 LeVi PetPet Gepardit PetPet Leijonat KorPy Korpit 6.6. 14:00 28 2.6. klo 7:10
SF A 6171 LaSu Foxit Partio KorPy Korpit PetPet Leijonat 6.6. 14:00 29 2.6. klo 7:10
SF A 6170 KiU Partio 2 Partio KorPy Korpit 6.6. 9:00 29 2.6. klo 7:10
SF A 6184 LaSu Foxit LeVi KorPy Korpit Partio 6.6. 9:00 28 2.6. klo 7:10
SF A 6185 Kuohu f Partio Partio 2 KiU 7.6. 10:00 21 2.6. klo 7:45
SF A 6197 PetPet Gepardit KorPy Korpit KiU Partio 2 7.6. 10:00 22 2.6. klo 7:45
TF D1 2815 Eura Greipit OrPo Mansikat OrPo Vadelmat LaihLu Pupuset 4.6. 13:30 9 2.6. klo 8:45
TF D3 2787 Jankko Vadelmat Kurikka B LaihLu Pupuset OrPo Vadelmat 4.6. 13:30 8 2.6. klo 8:45
TF D3 2807 OrPo Vadelmat JaJa OrPo Mansikat Kurikka B 4.6. 14:30 9 2.6. klo 8:45
TF D3 2796 PaKa F VesU 1 Kurikka B OrPo Mansikat 4.6. 14:30 8 2.6. klo 8:45
TF D1 2793 Kurikka B PeSisu 1 PeSisu 2 PaKa F 5.6. 16:00 9 2.6. klo 8:50
TF D1 2794 Jankko Vadelmat Willimirrit PaKa F PeSisu 2 5.6. 16:00 10 2.6. klo 8:50
TF D3 2810 RV Pantterit WoVo F1 WoVo F2 Eura Greipit 5.6. 11:00 12 2.6. klo 8:50
TF D3 2809 JaJa VesU 2 Eura Greipit WoVo F2 5.6. 11:00 13 2.6. klo 8:50
TF D3 2814 OrPo Vadelmat WoVo F1 WoVo F2 Eura Greipit 5.6. 16:00 12 2.6. klo 8:50
TF D3 2813 JaJa RV Pantterit Eura Greipit WoVo F2 5.6. 16:00 11 2.6. klo 8:50
TDT B3 1914 Lentis 88 PaiY Tiikerit SV Tigers 4.6. 12:30 134 2.6. klo 11:40
PE A4 6562 Paterit Tiikerit Iisalmen Visa PetPet Pantterit Kiisto Gamma 5.6. 9:00 54 3.6. klo 8:05
PE B1 805 VaLePa Mustang NJ-C KauWi 04 Osva Kunnari 5.6. 13:00 75 3.6. klo 13:20
PE A1 790 BM Slam LeVi 2 LaiLu Mustat LeJy 5.6. 13:00 78 3.6. klo 13:20
PE A1, D3 2708 Loimu Oranssit Jankko Puolukat MBM OrPo Mansikat 5.6. 16:00 14:00 13 18 3.6. klo 15:35
TDT B2 1929 KaPo D White SV Tigers YlöR D-Tiikeritytöt 4.6. 15:30 135 3.6. klo 17:55
TDT B1 1894 Koiviston Isku 2 TäVo Tähtimimmit1 LaihLu Dreamteam 4.6. 16:30 130 3.6. klo 17:55
TDT B1 1950 VU Pirpanat Raahe Power D1 TäVo Tähtimimmit1 5.6. 13:00 132 3.6. klo 19:15
TDT B4 1906 Koiviston Isku 2 KPonsi 2 Iisalmen Visa D-tytöt 5.6. 16:00 130 3.6. klo 19:15
TDT B4 1907 LaihLu Dreamteam TTV D03 VU Pirpanat 5.6. 16:00 131 3.6. klo 19:15
TDT B4 1908 TäVo Tähtimimmit1 Kajo PuMa Tigers 5.6. 16:00 132 3.6. klo 19:15
TCT A2 1697 SuPs Kajo Raju 5.6. 14:00 223 3.6. klo 19:20
PET A4 721 Mahti SE LaihLu Titaanit Salpis 5.6. 14:00 81 3.6. klo 19:20
TA B 1212 1213 AA
YlöR
Joen Juju
SoLe
PuWo LuoWo 6.6. 9:00 192
193
4.6. klo 10:05

Takaisin

Kumppaneiden bannerit

Pääyhteistyökumppanit

LähiTapiola 2 Visit Rovaniemi Lapin Kansa Santasport

Tilaa uutiskirje

Uutiskirjeemme ilmestyy sähköpostiisi kerran kuussa. Sen tilaus on maksutonta, ja voit perua sen koska tahansa.

Tilaa